Facebook Gruplarda Toplu Paylaşım Yapma

1
630
facebookgruplar

Facebook gruplarında toplu halde paylaşım yapmak için bir sürü programlar yapıldı, web siteleri açıldı ancak çoğu ücretli durumda.Biz size ücretsiz olanı vereceğiz tabikide.Öncelikle bir kaç şeyi belirtelim bu sistemi gerçek facebook hesaplarınızda kullanmayı önermeyiz çünkü bu tarz sistemlerde facebook’un hesabınızı banlama olasılığı çok yüksektir.

Birde bu sistemi kullanabilmeniz için facebook hesabınıza telefon eklenmiş olması gerekiyor.http://toplupaylas.org sitesine girdikten sonra en alt bölümden türkçe seçeneğini seçerek siteyi türkçe yapın.Ardından yeni kullanıcı bölümünden kayıt olun ve gelen ekranda yetkilendir butonuna tıklayıp gelen ekranda uygulamaya izin verin.Ardından facebook hesabınıza yeni bir bildirim gelmiş olmalı ona tıklayıp gelen bölümde confirm butonuna tıklayın.Eğer butona tıklayamıyorsanız facebook developers hesabınız yok demektir.Hemen yukarıda register yazmalı ona tıklayıp kayıt olun.Kayıt oldukdan sonra tekrar bildirimlerden confirm’e tıklamayı unutmayın.

Tüm bu işlemleri yaptıkdan, ve sitedeki adımlarıda uyguladıktan sonra  artık siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.Bu site ile facebook gruplarında yazı, link, görüntü, albüm, video vs. paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER