Bedava Müzik İndir

0
804

fc_photo.fw

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere muzikindir.xyz sitesinden bahsedeceğiz.Jet Müzik geniş müzik çeşitliliği ile sizlere bilgisayarınızdan ve mobil cihazınızdan müzik dinleme yada müzik indirme imkanı sunuyor.

Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan Jet Müzik (muzikindir.xyz) hem bilgisayardan hemde mobil cihazından siteyi ziyaret eden kullanıcılar için büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ana sayfada pop müzik, rap müzik, rock müzik ve diğer müzik kategorilerinde Türkiye’de en çok dinlenen müzikleri listeleyen web sitesinin en büyük sihri ise arama kutusunda.Daha önceden de söylediğimiz gibi sitede çok geniş bir müzik çeşitliliği var, sitenin arama bölümüne sanatçı ismi veya şarkı ismi yazarak aradığınız birçok müziğe erişebiliyorsunuz.

Arama sonucunda çıkan müzikleri isterseniz o an dinleyebilirsiniz veya hiçbir reklam ile karşılaşmadan direkt bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Böylece hem bilgisayarınızdan hemde mobil cihazınızdan mp3 indirme konusunda size bir alternatif sunmuş olduk.Umarız bundan sonra Jet Müzik ile hem ücretsiz, hem kolay, hemde reklamsız müzik indirmenin keyfini çıkartırsınız.

Ha unutmadan söyleyelim Jet Müzik android uygulaması çıktı.Uygulama ile yerli & yabancı kategoride müzikler dinleyebilir veya indirebilirsiniz.Uygulamaya buradan erişebilirsiniz.

Jet Müzik Android Uygulamasından Görüntüler:

Screenshot_2016-05-03-13-13-17Screenshot_2016-05-03-13-04-24
Screenshot_2016-05-03-13-11-25

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER