Youtube’dan Mp3 İndirme

0
361
youtube_mp3

Kuşkusuz youtube artık önü kesilemez bir yola girdi ve kendisine rakip çıkma ihtimali bile yok gibi duruyor.Kullanıcı çoğaldıkca ihtiyaçda çoğalıyor tabiki.Bu ihtiyaçlardan biriside youtubedaki videoları mp3 olarak indirebilmek.

Bu ihtiyacı karşılayabilmek için birçok web sitesi açıldı ve stabil olarakda çalışıyorlar.Fakat kullanıcılar için bu pek kullanışlı bir durum olmayabilir, özelliklede sürekli müzik indiren kullanıcılar için video linkini kopyalayıp başka bir siteye yapıştırıp ordan videonun dönüştürülmesini beklemek vs. bir hayli uğraştırıcı.

Onun yerine tarayıcı eklentilerinin kullanımı çok daha kolay ve basit oluyor.Bu yazımızda size tanıtacağımız eklentide basitlik açısından öne bir adım çıkan ve test ettiğimiz düzgünce çalışan bir eklentidir.Youtube’dan müzik indirme eklentisini tarayıcınıza yükledikden sonra yapmanız gereken tek şey müziklerinizi indirmeye başlamak.

Peki bu eklenti ile Youtube’dan Nasıl Müzik İndirilir ?


Resimde gördüğünüz gibi eklentiyi indirdikden sonra artık youtube videolarının sağ alt köşesinde bir download butonu olacaktır.Bu download butonuna tıkladığınızda herhangi bir başka siteye yönlendirme olmadan veya reklam açılmadan indirme başlayacaktır.

Youtube’dan müzik indirme programı google chrome mağaza linki :

https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-mp3-downloader/peeojfjhkieafofebkaofopfmmohfgnl

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER